O mnie

O mnie

zoom_art_foto_katarzyna_chendoszko_sesje_zdjeciowe_warszawa

Cześć, mam na imię Katarzyna i fotografuje od kilkunastu lat, a od kilku bardziej świadomie. Fotografia towarzyszy mi nieustannie odkąd otrzymałam w prezencie mój pierwszy aparat - wtedy jeszcze na kliszę! W domu rodzinnym zawsze miałam bardzo dużo zdjęć z podróży i rodzinnych spotkań, czy zwykłych codziennych chwil, które jak najdłużej pragnęłam zatrzymać w pamięci. Aparat towarzyszył mi niemal w każdej podróży - krótszej czy dłuższej.

Po urodzeniu mojego synka rozpoczęłam zdalną naukę fotografii, a ta wciągnęła mnie na dobre i tak pasja powoli zaczęła przekształcać się w mój zawód. Przez ostatnie kilka lat, ukończyłam kilkanaście kursów fotograficznych on-line, zdobyłam kilkanaście certyfikatów z ukończonych kursów u najbardziej znanych polskich fotografów, uczestniczyłam w fotograficznych kursach biznesowych, oraz wielu webinarach i szkoleniach. Cały czas staram się być na bieżąco z trendami i nowościami w fotografii zachowując przy tym własne spojrzenie na fotografię.

Specjalizuję się w fotografii rodzinnej, dziecięcej, ciążowej, kobiecej i dla par. Realizuję także reportaże z uroczystości rodzinnych. W fotografii chciałabym pokazywać niepowtarzalność i wyjątkowość chwil, jakie razem spędzacie w moim towarzystwie. Chciałabym pokazywać Wasze emocje, relacje, uczucia - wszystkie, które towarzyszą w codziennym życiu, z dużą dozą uśmiechu, radości i zabawy. Moją misją jest zatrzymanie na zdjęciu portretu każdego członka rodziny, abyście po latach mogli wspominać cudownie spędzone chwile, oraz wyjątkowość każdej z tych osób. Dla mnie nie ma ludzi brzydkich, grubych czy niefotogenicznych. Uważam, że zdjęcia są po to, aby być takim, jakim się jest - bo każdy z nas jest wyjątkowy - szczególnie dla naszych bliskich. Zatrzymując chwile, nie patrzę na gabaryty, czy urodę. Dla mnie wszyscy jesteście niepowtarzalni i dla siebie i dla swoich bliskich.

Z wykształcenia jestem bankowym ekonomistą ;) i magistrem zarządzania z ukierunkowaniem na e-biznes i zarządzanie wiedzą. Dzielenie się wiedzą, to także jeden z kluczowych dla mnie elementów w każdej dziedzinie - nie bez powodu zarządzanie wiedzą było tematem mojej pracy magisterskiej - bo dzielenie wiedzą to jeden z najbardziej fascynujących elementów w pracy, także jako fotografa. Lubię opowiadać o tym, co wiem, czego się nauczyłam, przekazywać wiedzę dalej. Realizując ten wątek, na swoich profilach dziele się informacjami i wiedzą - co dla Was, osób, które chcą przyjść do mnie na sesję, mam nadzieje jest dużym ułatwieniem co do przebiegu, realizacji, czy trwania sesji.

Zachęcam do obserwowania i czytania. Prywatnie żona Marko, mama nieprzeciętnego Domi i malutkiej Poli – od urodzenia przeciwniczki zdjęć. Zapraszam Was na sesję do mnie - razem stwórzmy coś wyjątkowego i zatrzymajmy piękne chwile razem na zawsze!