O sesjach

Miejsce sesji

Sesje w studio odbywają się w Warszawie w klimatycznym studio na warszawskim Powiślu. Sesje w plenerze odbywają się głównie w południowej części Warszawy - Białołęka, Żerań, lub Bielany, Starówka lub troszkę dalej np. Jabłonna, Zegrze, Łomianki, Mostówka. Miejsce sesji plenerowej wybieram sama, biorąc pod uwagę Wasze preferencje. Po ustaleniu miejsca realizacji sesji plenerowej informację na temat, gdzie odbędzie się konkretnie sesja, wysyłam do Was parę dni wcześniej (maks. tydzień przed sesją). Wybór miejsca realizacji sesji plenerowej nigdy nie jest przypadkowy. Jestem otwarta na Wasze sugestie, jednak zawsze staram się wybierać takie miejsca, aby na Waszych fotografiach znalazła się odrobina magii. Zawsze jest to miejsce, gdzie Wy będziecie mieć swobodę na pobycie razem, a ja wystarczająco dużo przestrzeni i światła, aby zatrzymać dla Was te piękne chwile razem. Wybór miejsca realizacji sesji zależy też od Waszych preferencji. Może to być klimat trawiasto-drzewiasty, może to być las, może to być zalew, lub klimat typowo miejski np. Starówka.

Jak się ubrać?

Na sesję należy ubrać wygodne ubrania i takie, w których czujecie się swobodnie. Kolory, które świetnie wyglądają na moich zdjęciach to albo pastelowe, neutralne kolory - biel, szarość, brąz, ecru, albo zdecydowane kolory takie jak granat, niebieski, butelkowa zieleń, czerwień. Dzieci nie powinny być ubrane w zbyt krzykliwe kolory, nie powinny mieć napisów oraz bohaterów z bajek. Dorośli strój casualowy lub na luzie np. T-shirt, jeansy, spódnica/sukienka - w tym, w czym czujecie się swobodnie i wygodnie. Przy realizacji sesji ciążowych - w ramach oferty sesji ciążowych do wyboru posiadam kilkanaście przygotowanych sukienek specjalnie przygotowanych pod ten rodzaj sesji tak, aby przyszłe mamy poczuły się wyjątkowo i pięknie. Przed realizacją sesji ustalamy, w jakiej kolorystyce mama czuje się najlepiej. Sukienki dostępne są przy realizacji sesji w w plenerze jak i sesji w studio. W ramach realizacji mini sesji stylizowanych - często ubrania dla dzieci/kobiece dostępne są w mojej garderobie, ale każdorazowo należy przesłać do mnie informacje, że taki strój przygotowany przeze mnie będzie konieczny.

Przykłady stylizacji:

Dziewczynki - zwiewne, dziewczęce sukieneczki w drobniutkie kwiatuszki, białe sukieneczki boho, zwiewne długie sukieneczki tiulowe, kapelusze, wianki, małe opaski. Jesienią dokładamy do stylizacji swetry w kolorze musztardowym, czerwonym, żółtym. Zimą ubieramy się na cebulkę, głównie w płaszcze kolor - brąz, czerwień, granat; można ubrać wełniane szaliki i czapy - bez napisów i bohaterów kreskówek.

Mama - zwiewne, kobiece sukienki w drobne kwiatuszki, lub sukienki w stylu boho, długie spódnice w kolorach pastelowych, lub mocnych kolorach czerwień, granat; kapelusze, wianki, małe ozdobniki we włosy. Jesienią do stylizacji dokładamy szale, grube swetry w kolorach jesieni (musztardowy, żółty, czerwień). Zimą ubieramy się na cebulkę, głównie w płaszcze kolor - brąz, czerwień, granat; można ubrać wełniane szaliki i czapy - bez napisów i bohaterów kreskówek.

Chłopcy/Tatusiowe - biały T-shirt, koszulka POLO, biała/błękitna koszula; spodnie w kolorze granat, brąz, ecru, butelkowa zieleń, szary, granat. Jesienią dokładamy do stylizacji swetry w kolorze musztardowym, czerwonym, żółtym. Zimą ubieramy się na cebulkę, głównie w płaszcze kolor - brąz, czerwień, granat; można ubrać wełniane szaliki i czapy - bez napisów i bohaterów kreskówek.

SESJE RODZINNE/DZIECIĘCE, Lifestyle - plenerowe i studio
Który pakiet wybrać? Studio czy plener?

Sesje rodzinne/dziecięce portretowe tzw. MINI - w ramach oferty możemy zrealizować typowe zdjęcia portretowe w plenerze - na tle otaczającej przyrody. Oferta sesji rodzinnych/dziecięcych realizowana w studio dotyczy głównie portretów na czarnym lub innym tle. Może też zawierać kilka ujęć naturalnych realizowanych w zaaranżowanym studio. Ten rodzaj oferty może być wybrany także do realizacji zdjęć w Waszych domach - są to wtedy tzw. sesje lifestyle w domu. Ten rodzaj sesji obejmuje zdjęcia ukazujące Wasze relacje, zabawy, czy mini portrety na tle domowej aranżacji. Ten rodzaj sesji to także okazjonalne mini sesje tematyczne np. mini sesje świąteczne, mini sesje w polu słoneczników, mini sesje we wrzosach, mini sesje Mama i ja.

Czas sesji zawsze uzależniony jest od przebiegu sesji.

SESJE CIĄŻOWE- plenerowe lub domowe
Który pakiet wybrać?

Sesje ciążowe najlepiej wykonać na 2-3 miesiące przed terminem porodu, nawet wtedy, kiedy brzuszek jeszcze mało widoczny. Dla przyszłych mam posiadam kilkanaście zestawów sukienek specjalnie przygotowanych do sesji ciążowych - tak, aby poczuły się wyjątkowo. Jeżeli cenicie sobie bardziej naturalne zdjęcia, nie ma żadnych przeciwwskazań, aby sesję ciążową wykonać w stroju, który sami przygotujecie - wykonujemy wtedy tzw. lifestyle.

Sesje ciążowe portretowe tzw. MINI - to oferta sesji dla tych z Was, które decydują się na kilka zdjęć portretowych w plenerze - na tle otaczającej przyrody. W tej ofercie mogą być realizowane zarówno portrety pojedyncze, jak i portrety wspólne z mężem/partnerem. Ten rodzaj sesji to także okazjonalne mini sesje tematyczne np. mini sesje we wrzosach, mini sesje w polu słoneczników. Mini sesję możemy także wykonać w studio na czarnym lub dowolnie przygotowanym tle. W opcji studyjnej wykonuję głównie portrety.

Sesje ciążowe MIDI - ten rodzaj oferty w plenerze obejmuję realizację przepięknych artystycznych portretów, połączonych z krótką sesją lifestyle - czyli aranżowaną na swobodne spędzenie wspólnego czasu. W studio zrealizuję dla Was klasyczne portrety ciążowe na ciemnym tle lub specjalnie zaaranżowanym studio w jasnej kolorystyce.

Sesje ciążowe PREMIUM - to oferta skierowana dla tych, którzy chcą wspólny czas zatrzymać na zawsze w przepięknie przygotowanych fotograficznych opowieściach. Ta oferta obejmuje duży pakiet zdjęć i dlatego daje dużą swobodę w ich realizacji - zarówno w plenerze, jak i w studio. W tym pakiecie możemy też swobodnie połączyć sesję w plenerze z sesją w domowym zaciszu lub sesję w plenerze z sesją w studio - realizujemy wtedy sesję w domu/studio oraz krótką sesję portretową lub lifestyle w plenerze. Jeżeli wybierzecie studio jako miejsce realizacji sesji - zrealizuję dla Was klasyczne portrety ciążowe na ciemnym tle lub specjalnie zaaranżowanym studio w jasnej kolorystyce.

Czas sesji zawsze uzależniony jest od przebiegu sesji.

SESJE DLA PAR

To sesje przeznaczone dla osób ceniących sobie wspólne chwile i zatrzymanie ich na fotografiach. Przeznaczone są zarówno dla osób, które w niedługim czasie biorą ślub, jak również dla tych z dłuższym wspólnym stażem.

Sesje dla par tzw. MINI - w studio zrealizuje w ramach tego pakietu głównie klasyczne portrety na czarnym lub jasnym tle, w plenerze natomiast zrealizujemy wspólne portrety na tle otaczającej przyrody. Ten rodzaj sesji to także okazjonalne mini sesje tematyczne np. mini sesje świąteczne, mini sesje w polu słoneczników, mini sesje we wrzosach.

Sesje dla par MIDI - ten rodzaj oferty w plenerze obejmuje realizację przepięknych artystycznych portretów, połączonych z krótką sesją lifestyle - czyli aranżowaną na swobodne spędzenie wspólnego czasu. W studio zrealizuję dla Was klasyczne portrety na ciemnym tle lub specjalnie zaaranżowanym studio w jasnej kolorystyce. Ten rodzaj oferty może być wybrany także do realizacji zdjęć w Waszych domach - są to wtedy tzw. sesje lifestyle w domu. Ten rodzaj sesji obejmuje zdjęcia ukazujące Wasze relacje, gesty, uśmiechy, czy mini portrety na tle domowej aranżacji.

Czas sesji zawsze uzależniony jest od przebiegu sesji.

SESJE OKOLICZNOŚCIOWE

Ten rodzaj sesji zawiera głównie zdjęcia reportażowe, ale również w zależności od pakietu i wcześniejszych uzgodnień także zdjęcia portretowe rodzinne.